Авторизованный партнер

(066) 068-74-01,   (0332) 77-01-04

(067) 334-61-14,   (0332) 20-05-05

Наші магазини

СВЦ «Аналіз води» пропонує готові рішення для водопостачання та очищення води для приватного та промислового використання.

Переваги співпраці з СВЦ «Аналіз води»:


 1. Повний комплекс робіт від аналізу води, до встановлення та сервісного обслуговування обладнання для очищення водопровідної води.
 2. У нашому інтернет-магазині представлені промислові та побутові фільтри для очищення води, а також широкий спектр супутніх товарів і комплектуючих з високоякісних матеріалів безпосередньо від виробника. Пропонуємо готові рішення для очищення води.
 3. Безкоштовні консультації кваліфікованих фахівців по очищенню води.
 4. Широке коло партнерів   («Ecosoft», «Filter1», "Aqua filter», », «Clack Corporation», «BRITA», «GRUNDFOS» , «Water Energy», «Pedrollo», «Calpeda», «Aquatica», «Wilo», «H2O», «USTM», «Aqua system», «DAB», «ALKO», «Sprut», «Водолій», «Насоси +», «Бар'єр», «Аквафор» та ін.)

 5. Мережа спеціалізованих магазинів обладнання для очищення води.
 6. Міжнародна співпраця.
 7. Гнучка система знижок за великі замовлення обладнання для очищення води постійним клієнтам.
 8. Нашими клієнтами є велика кількість промислових споживачів (ПАТ "Теремно Хліб", ТОВ "Ковельхлібокомбінат",ТзОВ "Калина", отель "Вілла", "Пан-Курчак", ТОВ "Птахокомплекс-Усичі", ТОВ "КФ "Ярич",  готельно-ресторанний комплекс "Сканія-центр", готель "Рамада" (м. Львів), "Дядя Піца", "Львівський штрудель", КП "Верес", Агрофірма "Перлина турів", ТзОВ "Чебені плюс", "Волиньхолдинг - Торчин продукт, Nestlé", АЗК "ОККО", АЗК "WOG", ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна", БК "Інвестор" та ін.) і сотні задоволених клієнтів в приватному секторі.  СВЦ «Аналіз води», виконує:

 1. Лабораторний аналіз води (хімічний, біологічний) і безкоштовна консультація до нього.
 2. Реалізація, монтаж та сервісне обслуговування систем очищення води на основі іонообмінного процесу і зворотнього осмосу.
 3. Вендингова торгівля очищеною водою (роздрібна торгівля через автомати).
 4. Водопідготовка для котлів і технологічних ліній на виробництві та в побуті.
 5. Роздрібна та оптова торгівля широким асортиментом глечиків, картриджів, колб та іншими комплектуючими.
 6. Підбір, продаж, монтаж та обслуговування насосів і насосних станцій як брендових виробників так і бюджетних варіантів.
 7. Проектування, реалізація, установка і обслуговування біоканалізацій та системи очищення води.
 8. Повний комплекс робіт, щодо автоматичного (ландшафтного) поливу.

Наші партнери - велика кількість провідних фірм-виробників обладнання для очищення води, які є лідерами на вітчизняному та міжнародному ринку.
Чиста вода запорука здоров'я і довголіття вашої родини і успіху в бізнесі.Online pharmacy shop presents: Zopiclone is now the best medicine you can have to help you with your problem without prescription.