Авторизованный партнер

(066) 068-74-01,   (0332) 77-01-04

(067) 334-61-14,   (0332) 20-05-05

Насоси та обладнання

Насоси - для вирішення задач автономного водопостачання

  Насосом називається гідравлічна машина, що створює потік рідини завдяки енергії приводу. Рух середовища забезпечується різницею тисків на вході і виході обладнання. Більшість пристроїв працює за допомогою електродвигуна або ж двигуна внутрішнього згоряння, існують також апарати з паровим або ручним приводом. У магазині ви зможете вибрати і придбати насоси з електродвигуном, мотопомпи на ДВС різної потужності і сфери застосування. Ми доставляємо товари по всій Україні.

Види насосів

Класифікація насосів включає десятки модифікацій за принципом роботи, призначенням і типом приводу. У споживчому сегменті зустрічаються відцентрові, гвинтові, осьові, вихрові, струменеві та інші моделі пристрою. Устаткування використовується для водопостачання або водовідведення. До водопостачання відносяться забір і подача води, підвищення тиску. Водовідведення, мається на увазі дренаж, відкачування і відведення стоків, забруднених середовищ і продуктів життєдіяльності. Основні види насосів за призначенням:

  • свердловинні - для забору водної маси з вузьких свердловин глибиною до 300 м;
  • колодязні - для перекачування води з відкритих резервуарів глибиною понад 8 м;
  • циркуляційні - для створення кругообігу рідини в системах теплопостачання або охолодження;
  • дренажні - для відкачування стоків і забруднених рідин, осушення погребів і приямків;
  • фекальні - для видалення органічних відходів та інших середовищ з великими волокнистими включеннями.

 

Поверхневий чи глибинний?

Залежно від призначення і конструкції обладнання встановлюється в воді, над її поверхнею або поруч з джерелом. Занурювальні насоси опускаються в рідину на глибину відповідно специфікації моделі, служать для підняття води з глибини, відкачування стоків і нечистот. Поверхневі типи пристрою доставляють воду з глибини до 10 м.

 

Гідроакумулятори, додаткове обладнання та комплектуючі

Гідроакумулятор - це ємність з водою і повітрям під тиском, що служить для вирівнювання напору у водопроводі. Пристрій продається окремо або в складі насосної станції. В каталозі магазину представлено насосне обладнання та супутні товари: гідроакумулятори, шланги, комплектуючі, десятки видів іншого електрообладнання. Купити насос можна у нас або замовити його з доставкою по Україні.